وبلاگ

بازسازی خانه های قدیمی

در شرکت ها و ساختمان های تجاری به دلیل تمایل به مد و مدگرایی و ایده آل بودن، مورد توجه خیلی از افراد قرار گرفته است.

وقتی صحبت از دکوراسیون داخلی می شود، منظور نحوه چیدمان وسایل قسمت های مختلف منزل از جمله آشپزخانه، نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب و رنگ پردازی و نورپردازی آن ها می باشد.

یک دکور خوب و ایده آل در منزل تاثیر زیادی در دلنشین شدن فضا و روحیه اعضای خانواده دارد.

همچنین توجه به دکوراسیون ادارات و شرکت ها، تاثیر بسزایی در رضایت و اعتماد و جلب مشتری خواهد گذاشت.

لازم به ذکر است که، بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی کاری کاملا تخصصی است. برای کسب نتیجه ی دلخواه، باید توسط کارشناسان و متخصصین انجام شود.

گروه دکوراسور با داشتن چنین افراد مجرب و کاربلدی در زمینه بازسازی خانه و طراحی دکوراسیون داخلی منازل، ادارات و ویلا، می تواند شما را در این کار یاری کند.

شما با سپردن پروژه خود به گروه دکوراسور می توانید در کمترین زمان مناسب با هزینه ی مقرون به صرفه، پروژه خود را تحویل بگیرید.

تماس با کارشناس
نمونه کارهای بازسازی :
دکوراسیون داخلی منزل
طراحی دکوراسیون داخلی
بازسازی خانه
بازسازی خانه
بازسازی خانه
مراحل بازسازی ساختمان :
آشنایی با نیاز های ساکنین:

همانطور که گفته شد یکی از مهمترین مسائل در بازسازی خانه مسکونی آشنایی با نیاز های افراد و ساکنین میباشد.

دلایل زیادی برای بازسازی منزل وجود دارد که باید این دلایل را کالبد شکافی کرد تا در مراحل بعدی بتوان پاسخ مناسبی را به کمک طراحی برایشان به دست آوریم.

طراحی داخلی:

پس از آشنایی با نیاز های ساکنین خانه و دلیل اصلی طراحی و بازسازی خانه زمان آن میرسد که طراح شما وارد عمل شود.

پاسخ به نیاز های ساکنین توسط طراحی از مهمترین بخش های بازسازی خانه است که باید زمان مناسبی را برای آن اختصاص داد.

برآورد هزینه:

پس از تکمیل طراحی و نهایی شدن طرح بازسازی خانه ، زمان آن میرسد که هزینه های مورد نیاز برای انجام بازسازی منزل محاسبه شود .

برآورد هزینه های بازسازی با توجه به مدت زمان و شرایط بازسازی خانه عموما با یک تلورانس منطقی محاسبه و اعلام میشود.

چرا که این موضوع قبل از شروع کار کارفرما را از هزینه های پیش رو و میزان ریسک هزینه ها آگاه میکند و یک آزادی ذهنی جهت تصمیم گیری های آتی به کارفرما میدهد.

تخریب:

شروع یک تولد نو با تخریب آنچه دیگر پاسخگوی نیاز های ما نیست شروع میشود. تخریب بخش مهمی از بازسازی واحد مسکونی میباشد.

چرا که تخریب ضمن حساسیتی که در ایمنی ساختمان دارد آلودگی های محیطی و صوتی زیادی نیز با خود به همراه دارد.

از این رو باید به سرعت و با دقت بالا انجام گیرد. نقشه های تخریب باید پیش از انجام هر کاری آماده و به دست کارگاه برسد.

تاسیسات:

در هر بازسازی احتمال تعویض و تغییر لوله ها و شیر آلات و همچنین سیستم های گرمایشی و سرمایشی وجود دارد که باید در این مرحله به سر انجام برسند. با تخریب و کنده شدن کف و دیوار ها بهترین زمان برای تعویض لوله های زنگ زده در بازسازی ساختمان رسیده است.

تاسیسات دیگری که در این مرحله با توجه به طراحی جدید ساختمان تغییر میکند تاسیسات الکتریکی میباشد. تغییرات در سیم کشی و کم و زیاد شدن کلید پریز ها با توجه به نور پردازی جدید نیز در این مرحله باید انجام شود.

سفت کاری:

با رسیدن به مرحله سفت کاری در بازسازی خانه مسکونی شما میتوانید استخوان بندی طرح جدید خانه حود را مشاهده کنید.

چرا که در این مرحله دیوار چینی های جدید کشیده میشوند ، رابیتس بندی و سقف کاذب با توجه به طرح انجام میشود، سرویس ها عایق بندی و تراز میشوند و همه چیز آماده میشود که وارد جزییات نهایی کار بشویم.

نازک کاری:

نازک کاری در تمام بازسازی ها بیشترین زمان را به خود اختصاص میدهد. چرا که این مرحله پرداخت نهایی خانه میباشد و جزییات زیادی را با خود به همراه دارد. بی دقتی و عجله در این مرحله میتواند شما را از طرح اصلی و آنچه منتظرش هستید دور کند. گچ کاری ، کاشی کاری ، نصب سرویس ها ، نصب کابینا ها و کمد ها ، سرامیک کف ، نقاشی و همه و همه در این مرحله از کار کامل میشوند.

بازسازی خانه

بازسازی ویلا :
چه زمانی ویلا نیاز به بازسازی دارد؟
شاید در نگاه اول به این فکر افتاده باشید که هر زمانی که سن ویلا بالا میرود ما نیاز به بازسازی ویلا داریم. تا حدودی این مساله درست است اما اگر بخواهیم دقیق تر به موضوع بازسازی ویلا نگاه کنیم باید بگوییم که بازسازی تنها در صورت فرسودگی ساختمان اتفاق نمی افتد و بسیاری از مواقع عدم پاسخگویی ویلا به نیاز های جدید ما باعث میشود که ما به فکر بازسازی ویلا بیفتیم. به عنوان مثال افزایش تعداد افراد خانواده در طول سال ها و تغییر کاربری افراد از فضا ها از جمله کار هایی هستند که ما را وادار به بازسازی و نو سازی ویلا میکند.

پس میتوان گفت دو دلیل وجود دارد تا ما به فکر بازسازی و نو سازی ویلا باشیم : 1-بازسازی ویلا به دلیل فرسودگی مصالح و تاسیسات 2-بازسازی ویلا به دلیل عدم پاسخگو بودن به نیاز های جدید ساکنین

مشاوره رایگان
مراحل بازسازی ویلا :
دلیل :
قبل از هر کاری دلایلی که میخواهید به خاطر آن ها دست به بازسازی ویلا بزنید را باید کامل برای خودتان مشخص کنید. چرا که هر مقدار که موضوع بازسازی ویلا را بیشتر برای خود باز کرده باشید طراح شما بهتر و دقیق تر میتواند با یک بازسازی با کیفیت به نیاز های شما پاسخ دهد.
بودجه :
در مرحله بعدی بودجه مورد نظر خود برای بازسازی ویلا را مشخص کنید تا معمار و طراح شما بتواند کار خود را دقیق با بودجه مورد نظر انجام دهد و از اتلاف هزینه های شما جلوگیری کند.
طراحی :
این مرحله که طراحی ویلا است یکی از مهمترین مرحله ها در بازسازی ویلا می باشد. در این مرحله ویلای شما با توجه به نیاز ها و بودجه مورد نظرتان طراحی شده و به صورت انیمیشن و تصاویر سه بعدی به شما ارائه می شود تا قبل از شروع بازسازی کاملا طراحی ویلای خود را مشاهده کنید.
تخریب :
پس از تایید طراحی ضمن آماده سازی لیست مصالح و تجهیزات مورد نیاز با توجه به طرح زمان آن رسیده تا کارگاه را برای تخریب و شروع بازسازی آماده کرد.
پس از انجام تخریب ها زمان مناسبی برای تغییر و تعویض تاسیسات مکانیکی و الکتریکی موجود می باشد .
ظریفکاری :
مراحل بعدی که شامل گچ کاری، کف سازی ، سقف کاذب ، کاشی کاری ، رنگ و … می باشد باید به اولویت هر یک با توجه به مساپل اجرایی دقت کرد.
نصب :
حال زمان نصب بخش های چوبی و کابینت های ویلا می باشد که نشان می دهد شما به اواخر کار نزدیک شده و کم کم می توانید شاهد نتیجه زحمات خود و تیم طراحی و اجرا باشید.
پایان :
پس از انجام ریزه کاری ها و تمیز کاری های نهایی زمان آن رسیده تا از آنچه مختص شما طراحی و بازسازی شده است لذت ببرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *